SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığınız cevapları bulamıyorsanız bize bildirmek için bize bir e-posta gönderin, Müşteri Hizmetleri ekibimizden biri mümkün olan en kısa sürede size geri dönecektir. Sipariş numaranızı (varsa) eklediğinizden emin olun. Lütfen oyanazofficiall@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin.

Siparişimi nasıl verebilirim?

Siparişinizi Oyanaz Koleksiyonları'nın resmi web sitesi üzerinden kolayca verebilirsiniz. Ürünleri seçin, sepetinize ekleyin ve ödeme adımlarını tamamlayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürünlerinizin kalitesi nasıl?

Oyanaz Koleksiyonları olarak, ürün kalitesine büyük önem veriyoruz. Her bir aksesuarımız, özenle seçilen malzemeler ve titiz işçilikle üretilir. Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı, sizlere uzun süreli kullanım ve memnuniyet sunmayı hedefler.

Kargo süresi nedir ve hangi bölgelere gönderim yapıyorsunuz?

Kargo süresi, bulunduğunuz bölgeye ve teslimat adresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle siparişinizin işlenmesi ve kargoya verilmesi 1-3 iş günü sürebilir. Oyanaz Koleksiyonları, dünya genelinde uluslararası gönderim yapmaktadır.

Ürünlerimi iade etmek veya değiştirmek istediğimde nasıl bir süreç izlemeliyim?

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Eğer bir ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, Oyanaz Koleksiyonları'nın müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçmenizi öneririz. Size iade veya değişim süreciyle ilgili gerekli yönlendirmeleri sağlayacaklardır.

Koleksiyonlarınızda herhangi bir indirim veya kampanya mevcut mu?

Oyanaz Koleksiyonları, zaman zaman özel indirimler ve kampanyalar düzenleyebilir. Web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel indirimlerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.